sony ericson xperia10 mini 2copa

Shitet nga: astrit 25 Shk 18:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes telefonat sony ericson 10 xperia mini te dyt jon ne gjendje te mir dhe shum pak te perdorur.
Telefonat.kan ardh prej Norvegjis
Qmimi 30 euro per cop
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim