u shit flm

Shitet nga: skenda 07 Pri 18:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

245 EUR

Komuna: Prishtinë
iphone 5 16 shum ne gjendje te mir dhe ruajtur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim