Anija DRILL me motor dhe timon

Shitet nga: ora 28 Gsh 13:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Anije me motor
Anija DRILL eshte ardhur nga Belgjika vitin e kaluar dhe i ka dokumentacionin ne rregull per momentin gjindet ne Shqiperi
Posedon motor 450 m3. Benzin te perzier me vaj dy takt , anija ka poshtu edhe skij te ujit me litar , ka ceraden (mbulojen ) e vete dhe rimorkion edhe ne gjendje shume te mire
044/175-176
049/175-176
045/515-003- viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim