Barke Gome Yam 240 T

Shitet nga: Valon 23 Mar 17:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

599 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Anije me motor
Shume pak e perdorur, e pershtatshme per peshkim dhe rekreacion.
Posedon çanten, pompen dhe lopatat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim