GOMONE -YAMAHA 230 B Profesionale

Shitet nga: YAMAHA MARINE CROATIA 23 Shk 01:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

790 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Anije me motor
BLINI TE SIGURTE DHE GJITHMONE KUALITET .....SEPSE DO JU SHERBEJE PER SHUM VITE ME RRADHE .
GOMONJA E VOGEL E FAMILJES SONE YAMAHA
NJE GOMONE PROFESIONALE SHUME PRAKTIKE PER KUDO DHE PER TE GJITH .

GJATESI ------ 230M

GJERESI -------131M

PESHA ----------21KG

FUNDi Gomones ME PLLAKA DRURI SUPER REZISTUESE 

PESHA MBAJTESE 270 KG

3 DHOMA AJRI 

CMIMI ZYRTARE = 790 euro

Te gjitha produktet dergohen me posta nga Tirana ku eshte dycanin yne me i afert .
Ju mirepresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim