GOMONE PROFESIONALE DF -320 m NGA - YAMAHA MA..

Shitet nga: YAMAHA MARINE CROATIA 18 Pri 08:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 150 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Anije me motor
DF -320 M PROFESIONAL. ......NJE GOMONE IDEALE ME KAPACITET TE LARTE KARGO 650KG .

GJATESI 3.20M

GJERESI 1.65M

MOTORI I REKOMANDUAR DERI. NE 15 HP

GOMONJA VJEN ME SETIN E SAJ ORIGINAL E PAKETUAR ....KY MODEL PERDORET NGA PARTNETET TANE SUZUKI MARINE DHE MERCURY MARINE .

CMIMI ESHTE OFERTE NXITONI ....NUMRI I GOMONEVE ME CMIMIN OFERTE I LIMITUAR

Blini te sigurty dhe vetem ne KONCESIONARIN YAMAHA MARINE CROATIA. .....te gjitha produktet vine ne Kosova nga Tirana ku eshte pika me e afert e Dycanit Tone

JU MIREPRESIM .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim