Skaf deti pet pune CONERO DRIFTING 660

Shitet nga: BENI 06 Pri 15:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

12 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Anije me pedale dhe me vela
Përshkrim i sendit:
Gjatesia : 6 . 5 metra
Gjeresia : 2 . 40 metra
Motori : 1 . 15 KW , me karburator Merkuri

Per peshkataret dhe per pune eshte i pajisur me Pover , Grepa dhe Brezhda .
Mjeti eshte vete zvotus + pomp sentine .
Serbator : 65 Litra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim