Auto larje wap

Shitet nga: Agim 01 Shk 21:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Pjesë dhe pajisje
Auto larje wap me pomp me kaisha motorri 3 faz 045654886
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim