Shiten Akuariumat

Shitet nga: Vali 16 Jan 18:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

115 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Pjesë dhe pajisje
Shes lloje te ndryshme te Akuariimav , bejm edhe sipas porosis tuaj .
Kto qe i shihni ne foto jon 95cmx25cm dhe 90cmx20cm.
Vetem peshqit duhet ti bleni vet sipas deshires tuaj .
Akuarumi vjen me motorr filtrimit me gur .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim