MOTOR AUTBORD -YAMAHA F 2.5 HP forstroke _2015

Shitet nga: YAMAHA MARINE CROATIA 20 Qer 00:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 160 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Të tjera
Nga SALLONI YNE - YAMAHA MARINE CROATIA ____VJEN NJE NGA MOTORET PERFEKTE DHE ECCO ......YAMAHA 2.5 HP forstroke
Serborator i integruar Benzine
Ndezje e menjehereshme
Nje peshe shum e reduktuar me vetem 17 kg duke rritur dhe performansen
Doreze per mbajtjen e motorit per transport
Hyn ne bagazhin e te gjitha veturave pa zene vend
Pra nje Motor per ta pasur per gjith jeten Besnik
3 vite garanci per gjith Europa .
Produkti vjen ne Kosova me Poste nga Tirana ku eshte pika me e aferte e Dycanit Tone.
Ju mirepresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim