ALARM PAJISJE KUNDËR VJEDHJES SE AUTOMJETIT

Shitet nga: Alarmi 16 Mar 17:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR   115 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : GPS pajisje
Shes pajisjen CRIME STOPPER RS3-G4 e cila ndër të tjerash mund te përdoret për të ndezur automjetin nga distanca, hapjen dhe mbylljen e dyerve, ndërprerjen e pjesëve të ndryshme në automjet për të parandaluar vjedhjen e automjetit etj. Posedon te gjitha kabllot e nevojshme per instalim. Këtë pajisje e kam blerë për vete në Amerikë por nuk e kam përdor. Për më shumë info, vizitoni faqen: http://crimestopper.com/Templates/rs3-g4.html
Të interesuarit mund të thirrin në 044610948
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim