ANTI RADAR profesional '' COBRA ''

Shitet nga: agim 23 Krr 16:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

99 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : GPS pajisje
shes anti radarin , modeli COBRA...montohet ne qdo veture dhe funksionon ndaj radarit...i ri, i testuar dhe ne gjendje te rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim