AUDI CD NAVIGACION 2016 RISI RISI

Shitet nga: Artan 25 Mar 02:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : GPS pajisje
SHES CD PER AUDI NAVIGACION NE KREJT EVROPEN
CD GJENDET EDHE NE PEJE, DECAN, JUNIK DHE GJAKOVE.

PER KETO MODELE navigation gps

Audi A4 Avant (2009)
Audi A4 Limousine (2008 - 2009)
Audi A5 (2008 - 2009)
Audi S5 (2008 - 2009)
Audi A6 allroad quattro (2007 - 2009)
Audi A6 Avant (2004 - 2009)
Audi A6 Limousine (2004 - 2009)
Audi A8 (2003 - 2007)
Audi Q7 (2005 - 2009)

Audi A3 (prej vitit 02/2004)
Audi A3 Cabriolet (prej vitit 02/2004)
Audi A3 Sportback (prej vitit 02/2004)
Audi A4 Avant (02/2004 - 2008)
Audi A4 Cabriolet (02/2004 - 2009)
Audi A4 Limousine (02/2004 - 2007)
Audi A6 allroad Quattro (01/2004 - 07/2005)
Audi A6 Avant (01/2004 - 12/2004)
Audi TT Coupé ( prej vitit 06/2006)
Audi TT Roadster (prej vitit 6 / 2006)

E CILA BEN NE KETO SHTETE:
Andorra, Belgium, Denmark, Germany, Estonia, Finland, France, Greece, Great Britain, Ireland, Italy, Croatia, Latvia, Liechtenstein, Lithuania, Luxemburg, Monaco, Netherlands, Norway, Austria, Poland, Portugal, San Marino, Sweden, Switzerland, Slowakia, Slovenia, Spain, Czech Republic, Hungary, Vatican City.

Përfshirë edhe rrugët ne qytetet e KOSOVES, Shqiperis,Kroacise, Bosnja dhe Hercegovina, Serbise, Malit te Zi dhe Maqedonise .

DvD eshte ne keto gjuhe German, English, French, Italian, Dutch, Portuguese, Spanish.


Cmimi i padiskutushem
Cd mund te gjendet edhe ne Peje. Deqan, Junik, Gjakove.

Per ata qe jane jashte mund tju dergoj dvd me post njehkosisht pagesa permes xhirollogariseSI DHE PER BmW 2016, OPEL 2016, MERCEDES 2016 - Made in Germany
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim