AUDI CD NAVIGACION 2018 RISI RISI

Shitet nga: Artan 05 Jan 10:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : GPS pajisje
SHES CD PER AUDI NAVIGACION NE KREJT EVROPEN
CD GJENDET EDHE NE PEJE, DECAN, JUNIK DHE GJAKOVE.

PER KETO MODELE navigation gps

per 3G cmim tjeter.

A4 Avant 2009-2011
A4 Avant 2012
A4 Saloon 2008-2011
A4 Saloon 2012
A4 Saloon 2008-2011
A4 Saloon 2012
A4 allroad quattro 2010-2011
A4 allroad quattro 2012
A5 Cabriolet 2010-2011
A5 Cabriolet 2012
A5 Coupé 2008-2011
A5 Coupé 2012
A5 Sportback 2010-2011
A5 Sportback 2012
A6 Avant 2009-2011
A6 Saloon 2009-2011
A6 Saloon 2009-2011
A6 allroad quattro 2009-2011
Q5 2009-2012
Q5 2013
Q5 hybrid 2012-2012
Q7 2010-2015
RS 4 Avant 2013
RS 5 Cabriolet 2013
RS 5 Coupé 2010-2012
RS 5 Coupé 2013
RS 6 Avant 2009-2011
RS 6 Saloon 2009-2011
RS 6 Saloon 2009-2011
S4 Avant 2009-2011
S4 Avant 2012
S4 Saloon 2009-2011
S4 Saloon 2012
S4 Saloon 2009-2011
S4 Saloon 2012
S5 Cabriolet 2010-2011
S5 Cabriolet 2012
S5 Coupé 2008-2011
S5 Coupé 2012
S5 Sportback 2010-2012
S5 Sportback 2012
S6 Avant 2009-2011
S6 Saloon 2009-2011
S6 Saloon 2009-2011
SQ5 2013

Audi A4 Avant (2009)
Audi A4 Limousine (2008 - 2009)
Audi A5 (2008 - 2009)
Audi S5 (2008 - 2009)
Audi A6 allroad quattro (2007 - 2009)
Audi A6 Avant (2004 - 2009)
Audi A6 Limousine (2004 - 2009)
Audi A8 (2003 - 2007)
Audi Q7 (2005 - 2009)

Audi A3 (prej vitit 02/2004)
Audi A3 Cabriolet (prej vitit 02/2004)
Audi A3 Sportback (prej vitit 02/2004)
Audi A4 Avant (02/2004 - 2008)
Audi A4 Cabriolet (02/2004 - 2009)
Audi A4 Limousine (02/2004 - 2007)
Audi A6 allroad Quattro (01/2004 - 07/2005)
Audi A6 Avant (01/2004 - 12/2004)
Audi TT Coupé ( prej vitit 06/2006)
Audi TT Roadster (prej vitit 6 / 2006)

E CILA BEN NE KETO SHTETE:
Andorra, Belgium, Denmark, Germany, Estonia, Finland, France, Greece, Great Britain, Ireland, Italy, Croatia, Latvia, Liechtenstein, Lithuania, Luxemburg, Monaco, Netherlands, Norway, Austria, Poland, Portugal, San Marino, Sweden, Switzerland, Slowakia, Slovenia, Spain, Czech Republic, Hungary, Vatican City.

Përfshirë edhe rrugët ne qytetet e KOSOVES, Shqiperis,Kroacise, Bosnja dhe Hercegovina, Serbise, Malit te Zi dhe Maqedonise .

DvD eshte ne keto gjuhe German, English, French, Italian, Dutch, Portuguese, Spanish.


Cmimi i padiskutushem
Cd mund te gjendet edhe ne Peje. Deqan, Junik, Gjakove.

Per ata qe jane jashte mund tju dergoj dvd me post njehkosisht pagesa permes xhirollogariseSI DHE PER BmW 2018, OPEL 2018, MERCEDES 2018 - Made in Germany
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim