AUDI MMI dhe VW RNS510 NAVIGATION HARTAT 2015

Shitet nga: Luli 20 Tet 08:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : GPS pajisje
Bejme update hartat e navigacionit te AUDI-s MMI 2G, 3G, MMI 3G High, 3G Plus, dhe
Hartat e VW RNS510- RNS 510,
Hartat jane me te rejat 2015.
Hartat licencohen online dhe perfshijne krejt evropen 45 Shtete bashke me rruget e Kosoves.
Cmimi i intalimit shume i lire...

Tel dhe Viber: +37744 981 666Audi A4, A5, A6, A7, A8, Q3, Q5, Q7. Navi. VW RNS 510
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim