CD NAVIGATION Origjinal i. firmes Blaupunkt

Shitet nga: Blaupunkt 18 Pri 19:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

58 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : GPS pajisje
Titull:
CD NAVIGATION Origjinal i. firmes Blaupunkt
Përshkrim i sendit:
Shes CD , NAVIGATION ME CD TE HARTAVE EVROPIANE PER VW te firmes Blaupunkt Esht Readio e ruajturu shum pak. i perdorur .
Vjen me komplet paisjset
CD. NAVI
MANUALI I PERDORIMIT
DHE ME KARTEN E KODIT
edhe ne viber +377 44 971 812


Qqqqq
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim