DVD PER VETURA ME TOUCH SCREEN-USB-CD DHE SD CARD

Shitet nga: LD SHOP ONLINE 13 Maj 14:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : GPS pajisje
SHES RADIO DVD 4.3'' TOUCH SCREEN USB DHE SD CARD
LEXON MP3 MP4 DVD DVIX
KA GJEKUN UNIVERZAL DHE PILOTIN
DVD JAN TE PAPERDORURA
QMIMI NGA 80 NE 60 EURO

LD SHOP ONLINE https://www.facebook.com/LDshopOnlinePrishtine?ref=bookmarks

044745244
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim