GPS NAVIGACION AUDI

Shitet nga: Gigi 18 Pri 17:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : GPS pajisje
Bejm Shitjen e DVD te navigacioneve 2016 per Audi ne keto modele:
A4/S4 2007-2009
A5/S5 2007-2008
A6/S6/RS6 2004-2008
A8/S8 2002-2008
Q7 2006-2009


Navigacioni ndahet ne 2 pjes njera pjes ka keto shtete:
Gjermania,Zvicra,Andora,
Belgjika,Franca,Gibraltari,Britania E Madhe,Irlanda,Lihteshtajni,Luxemburgu,
Monaco,Holanda,Austria,Portugalia,Spanja.Ndersa pjesa tjeter ka gjithë europen perfshir dhe ballkanin Kosov Shqiperi Maqedoni
me te gjitha rruget rrugicat hotelet pompat e benzines restaurantet servisat dhe te gjitha
kategorit tjera
Gjermania,Zvicra,Shqiperia,Bosna Hercegovina,Bulgaria,Danimarka,Estonia,
Findlanda,Greqia,Italia,Kroacia,Latvia,Lihteshtajni,Maqedonia,
Lituania,Norvegjia,Austria,Polonia,Romania,San Marino,Suedia,Serbia,Slovakia,
Slovenia,Qekia,Hungaria,Vatikani.

Info +38649 822 844
+37745 53 30 30 (VIBER)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim