Harta per Navigatore

Shitet nga: Barlet 15 Shk 16:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : GPS pajisje
Disponoj harta te perditesuara te te gjithe llojeve te Navigatoreve per te gjithe boten ! Garmin, IGO, TomTom etj . Edhe hartat e Kosoves dhe Shqiprise

Gjithashtu edhe perditesimin e programit te pajisjes ! Garmin, IGO dhe shume te tjere.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim