Navigacion Box system satelite

Shitet nga: Avensis D4-D 10 Jan 19:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : GPS pajisje
Shes Navigacion Box system satelite ,origjinal per Toyota ,vitit 2005
Shes CD + radio digitale origjinal per Toyota Avensis D -4D
Toyota Land Cruiser D-4D 3.0 ccm ,viti 2003 - 2006,
Toyota Prado D-4D 3.0 ccm ,viti 2002 - 2005,
Toyota Avensis D-4D 2.0 ccm ,viti 2001 - 2006,
Toyota Rav-4 D-4D 2.0 ccm ,viti 2002 - 2005,
Toyota Corolla D-4D 2.0 ccm ,viti 2002 - 2006,

Nissan Patrol D-4.2 6 cylinder
Nissan Sunny D-2.0
Nissan Primiera D-2.0
Nissan Almera =TINO D-2.0
NISSAN TERRANO 2.7

HONDA 2.2 i-CDTI

MAZDA 323 , 626 ,DIESEL DHE BENZIN

ROVER 75

CHRYSLER VOYAGER 3.3 BENZIN

Te interersuarit mund te lajmrohen ne Tel: 044 / 049 131 031

Apo te vizitoni faqen tone : http://nisanservice.weebly.com

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim