Navigation sistem

Shitet nga: fatmir 17 Shk 15:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR   100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : GPS pajisje
Becker trafic assist high speed sistem navigi per kosove dhe evrope
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim