Navigator

Shitet nga: Navigator 27 Gsh 17:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : GPS pajisje
Shes navigator te ri dhe te mire. Navigatori nuk esht bler ne kosove..
Te interesuarit mund te me kontaktojn ne kete nr
049212269
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim