GOMA M&S225/50/17

Shitet nga: Privat 05 Shk 20:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Jam shume te mira dhe pak te perdorura,i kam pas ne Mercedes E,e kam shit kerrin me guma te veres e keto me kan mbetur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim