shiten Goma vere 175 70 13 me fellne lir..

Shitet nga: guma 19 Shk 19:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes gomat e veres 175 70 13 me felne ose ndroj me goma vere 195 65 -15 kush asht interesum i jap lir se spom hin npun ndroj edhe me kompjuter gomat jan per golf seat mduket edhe per opel kam edhe ni par185-65-14 fort tmir veres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim