2 Gomat e Dimrit 195/50/R15 Barum

Shitet nga: Ilir 04 Dhj 15:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten Gomat e Dimrit M+S të markes gjermane Barum 195/50/R15.
Jane blerë në fund të vitit 2012, dmth janë përdorë vetëm dimrin 2012/2013 pasiqë vitin pasues kam blerë numër tjetër te gomave.
Çmimi 20 për copë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim