2 par goma me felllne urgjent

Shitet nga: Mentor 11 Pri 21:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 2 par goma te dimrit dhe te veres me gjith fellne me 5 shtrafa,fellnet jan 16-she shum te ruajtura ja vlen per qito pare
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim