4 Goma 185 65 15,, Pireli

Shitet nga: tafa 04 Maj 10:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes gomat e veres jan 185/65/15 PIRELI.

4 Gomat jan njesoi: dhe shum te mira

Cmimi fiks
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim