4 X Fellne me Goma-------VW-------16/205/55

Shitet nga: Dritoni 14 Shk 20:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   270 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Extra fellne te bukura me goma shume kualitative per VW/ 16/205/55
Fellnet me goma jane te ardhura nga Zvicrra dhe nuk jane te perdorura ne Kosove.
Per kualitetin e fellneve dhe gomave garantoj.


Tel: 044 27 68 52
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim