4 bandasha per golf 5 -6 touran

Shitet nga: Ard berisha 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 bandasha 15 inq per golf5-6 touran shum te ruajtun pothuajse te pardorun pa goma 70 € me goma 195-65-15 sava as 1000km viti 2012 te prodhuara po i kam ble dhjetor 2013 me keto goma 210€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim