4 goma 185-65-R14 qmimi i volitshem

Shitet nga: ----- 31 Mar 19:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 goma 185-65-R14,gomat jane ne gjendje relativisht te mire,dy goma jane te firmes michelin qmimi komplet 35 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim