4 goma 205-55-16 te veres 2012

Shitet nga: Ard berisha 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 goma te veres yniroyal 205-55-16 gomat jan te prodhuara ne fund te 2012 4 goma te njejta qmimi me marveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim