4GOMAT E DIMRIT 195/50R15 / 82H ESKIMO SAVA HP ..

Shitet nga: Edo 08 Mar 21:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
GOMAT E DIMRIT 195/50R15 / 82H ESKIMO SAVA HP MS
SHUM PAK TE PERDORURA
DESHMI FATURAT QE JAN BLERE TE REJA TEK EUROGOMA KU EDHE JAN RUAJTUR GJAT SEZONAVE
Jan pothuajse re reja
SASIJA - 4 ( KATER )
QMIMI 130
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim