BANDASH 16 COLL ORGINAL PER MERCEDES

Shitet nga: MERCEDES 28 Dhj 15:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHES 4 BADNASH PER MERCEDES JON T KATRTIT THUJSE T RI NUK JON T PERDORUR NE KS I KAM PRU VET PREJ AUSTRIJE

BAJN PER MERCEDES 350 E CLAS C CLAS ETJ

QMIMI 100ERO QMIM PAK I DISKUTUSHUM

TEL 045 207 664 +VIBER


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim