FELGET ARTEC WHEEL 16 coll PER GOLF ME 5 SHTRA..

Shitet nga: 044297122 07 Maj 18:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHITEN FELGET ARTEC WHEEL JAN PER GOLF JAN 16 coll ME 5 SHTRAFA SHUM TE RUAJTURA PA ASNJE GRRITH JU MIRPRESUM.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim