Fellne me Goma komplet

Shitet nga: flamur 12 Pri 19:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Fellne 15 me Goma kompelt 205/45 ZR 15 160euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim