-Fellne nr.15 shum te bukura-

Shitet nga: Alban 20 Jan 09:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet jane ne gjendje te rregullt.Vin me dy goma.Qmimi pak i diskutueshem.Per me shum na kontaktoni ne nr.045-613-607
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim