GOLF 5 _6 _ Passat _ Alu Fellne - GT

Shitet nga: Privat 21 Shk 12:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten
ALU FELLNET , Per GOLF 5 , 6 , 7, PASSAT 3C , AUDI
SPORT LINE ,te Sjellur nga GJERMANIA
Fellnet Jan me Goma te reja Nr = 17


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim