GOMA PER XHIPA

Shitet nga: GOMA 20 Mar 08:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHES GOMAT PER XHIPA JAN SHUM TE MIRA 235 85 16. PO KAM EDHE KESI DUMRI TE GOMAV TE NJEJTI NUMER ATO JAN 235 85 16 C JAN TE ARDHURA NGA ZVICRRA.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim