Gom 17 po thujse e Re

Shitet nga: valmir 18 Pri 21:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes NI Gom 17 po thujse e Re
Shum Pak E perdort
E Ardhur Nga Gjermonia

Viber+37745612660
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim