Goma

Shitet nga: ilir 05 Pri 01:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes 2 goma me gjith bandash 175/65/14 jan shum pak te perdorura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim