Goma 225/55/16

Shitet nga: Avni 01 Pri 12:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten Goma 225/55/16. Gomat janë shumë te mira dhe te ruajtur,këto goma janë M+S . Për shumë informata +37744374143. 20 Euro copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim