Goma 235 45 17

Shitet nga: florent 12 Shk 10:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 2 Goma 235 45 17
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim