Goma Continental M+s 205/55/16

Shitet nga: Ylli 27 Shk 13:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 goma te njejta Continental TS830 M+S 6mm thellsi pa bandashe vetem gomat ne gjendje te shkelqyer tel.044 31 56 32 /049/114 212.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim