Goma Dhe Fellne per shume lloje te veturavw

Shitet nga: Mustaf 14 Sht 12:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Goma Dhe fellne per vetura te ndryshme
VW, BMW, AUDI, OPEL, PEUGEOT, MERCEDES, RENAULT.

Per: Renault, Peugeot
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim