Goma Fellne dhe Bandasha

Shitet nga: Mustaf 14 Sht 12:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Goma Fellne dhe Bandasha, per shum lloje te Veturave VW, AUDI, BMW, Mercedes, Opel, Peugeot, Renault.

Bojn per Renault Megano
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim