Goma Fulda te veres 205/55/16

Shitet nga: Goma 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 goma Fulda te veres 205/55/16 qmimi 85
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim