Goma Per Kamiona 285/70/R19.5

Shitet nga: Lumi 14 Maj 10:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 9 Copa Goma Per Kamiona.

Gomat jan shum pak te perdorura.

285/70/R19.5
bnm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim