Goma pa Bandazh 185 55 15 SAVA

Shitet nga: Valdrin 07 Dhj 17:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma pa Bandazh 185 55 15 SAVA

Çmimi: Sipas marrveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim