Goma per vw golf 4

Shitet nga: Goma 18 Sht 10:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat per vw golf 4 passat etj gomat jan 2 copa 225 45 R17 ( Fullda) dhe dy tjerat jan Wanli 215 45 R17 siq shihen ne foto gomat kan qen te montuara ne golf 4 fotot origjinale qmimi i volitshem!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim