Goma te Dimrit.

Shitet nga: Albani 23 Nën 13:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 3 goma te dimrit M+S, jane pak te perdorura pa bandasha. Cmimi i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim